Casa Daniela, Chia Sea View Southsardiniaholidays

Belangrijkste voorzieningen

  • 34 m²
  • 1 slaapkamer
  • 1 badkamer

Locatie

    Tijdens hun verblijf in 1-slaapkamer Casa Daniela, Chia Sea View Southsardiniaholidays appartement, kunnen gasten Chia Golf Sporting Club bezoeken, gelegen op op 11 minuten wandelen. Sportliefhebbers kunnen aan mini-golf deelnemen.

    Het Spiaggia di Campana Dune strand ligt op alleen 1 km van het appartement van 34 m² en 60 km van de luchthaven Cagliari-Elmas. U kunt ook het Tuerredda strand bereiken, binnen 15 minuten rijden.

    Vanuit de kamers kunt u genieten van het uitzicht op de zee. Voor extra comfort zijn een bidet, een apart toilet en een douche te vinden bij dit strand appartement in Chia. Verder beschikt de badkamer over een haardroger en handdoeken.

    Geniet van het gemak van een ingerichte kitchenette in Casa Daniela, Chia Sea View Southsardiniaholidays appartement, zodat gasten hun eigen zelfgemaakte maaltijden kunnen bereiden.

    Belangrijke informatie

    Inchecken: van 15:00 tot 23:59
    Uitchecken: van 04:00 tot 11:00
    LicentienummerIT111015C2000R9761,R9761

    Kameropties bij Casa Daniela, Chia Sea View Southsardiniaholidays

    Vanuit de kamers kunt u genieten van het uitzicht op de zee. Voor extra comfort zijn een bidet, een apart toilet en een douche te vinden bij dit strand appartement in Chia. Verder beschikt de badkamer over een haardroger en handdoeken.

    Inchecken
    Uitchecken
    Gasten
    2 gasten

    Volwassenen:

    2

    Kinderen:

    0
    Appartement met een Slaapkamer

    Grootte: 34 m²

    Type bed: 1 enkel bed

    Meer informatie +

    Locatie bij Casa Daniela, Chia Sea View Southsardiniaholidays

    Bezienswaardigheden
    Geweldige restaurants
    Vervoer

    Gastbeoordelingen van Casa Daniela, Chia Sea View Southsardiniaholidays

    Hier vindt u geverifieerde beoordelingen die onze gebruikers op deze website hebben verlaten

    Nog geen beoordelingen :(

    Als u in dit hotel logeerde, deel uw ervaring dan met ons

    Schrijf je beoordeling

    Schrijf je beoordeling

    Wanneer hebt u gereisd?

    Uw beoordeling

    Zeer slecht
    Uitstekend

    Uw details

    Waar komt u vandaan?
    Bedankt! Bedankt dat u de tijd heeft genomen om uw ervaring mee te delen. Uw beoordeling wordt binnenkort gepubliceerd.

    Review is niet verzonden.

    Gelieve opnieuw te proberen.

    Veelgestelde vragen

    • Wat is de oppervlakte van dit strand Casa Daniela, Chia Sea View Southsardiniaholidays appartement?
      De grootte van dit strand Casa Daniela, Chia Sea View Southsardiniaholidays appartement is 34 vierkante meter.
    Bedankt voor de aanmelding
    Valuta
    • USD US dollar
    • EUR Euro
    • GBP Pond sterling
    • AUD Australische dollar
    • CAD Canadese dollar
    • BRL Braziliaanse real
    • CNY Chinese yuan
    • CZK Tsjechische kroon
    • DKK Deense kroon
    • HKD Hongkongse dollar
    • ILS Israëlische sjekel
    • JPY Japanse yen
    • MYR Maleisische ringgit
    • NZD Nieuw-Zeelandse dollar
    • NOK Noorse kroon
    • PLN Poolse złoty
    • RON Roemeense leu
    • RUB Russische roebel
    • SAR Saoedi-Arabische riyal
    • SGD Singaporese dollar
    • ZAR Zuid-Afrikaanse rand
    • KRW Zuid-Koreaanse won
    • SEK Zweedse kroon
    • CHF Zwitserse frank
    • TRY Turkse lira
    • UAH Oekraïense grivnya
    • ARS Argentina, Peso
    • THB Thaise baht
    Taal kiezen
    Bekijk de beste beschikbare tarieven
    Voer de gewenste reisdatums in om prijzen te bekijken
    Inchecken
    Uitchecken
    Gasten
    2 gasten

    Volwassenen:

    2

    Kinderen:

    0
    Casa Daniela, Chia Sea View Southsardiniaholidays